NAŠE SLUŽBY

Pravidelná servisní prohlídka

Pravidelná servisní prohlídka obsahuje odvápnění kávovaru, promazání a vyčištění spařovací jednotky. Vyčištění a seřízení mlýnku. Celkovou kontrolu kávovaru. Servisní prohlídku doporučujeme provádět kazdých 6 měsíců.
 

Technická péče kávovaru

Technická péče kávovaru obsahuje kompletní vnitřní vyčištění kávovaru, odvápnění kávovaru, vyčištění kávových cest tabletou, vyčištění mléčných cest, promazání kluzných částí a spařovací jednotky, kontrolu těsnosti a tlaku, revizi spařovací jednotky a výměnu těsnění spařovací jednotky, vyčištění a správné nastavení mlýnku, kontrola ostrosti mlecích kamenů. Technickou péči doporučujeme prvádět 1x ročně.
 

Odborná diagnostika závady

Před každou opravou je důležitá odborná diagnostika. Tuto diagnostiku provádíme vždy. V případě provedení opravy se diagnostika neúčtuje a máte jí zcela zdarma.
 

Opravy a servis kávovarů

Provádíme veškeré oravy a servis kávovarů, jejich seřízení a kontrolu funkcí. Po diagnostice závady Vám zašleme informativní SMS o ceně a postupu opravy. Budete vždy informováni o opravě i ceně. Po dokončení opravy budete znovu informováni SMS zprávou, popřípadě mailem, telefonátem
 

Poradenství

Pokud uvazujete o koupi nového kávovaru a nebudete si jeho správnou volbou jisti, tak se na nás můžete s důvěrou obrátit o pomoc a konzultaci.
 

Čistící prostředky pro kávovary

V nabídce máme odvápňovací prostředky, čistící tablety pro kávové cesty, čistící prostředky pro mléčné cesty a kapučinátory. Čistcí prostředky jsou od výrobců: SAECO, DeLONGHI, JURA, BOSCH/SIEMENS, KRUPS
 

Prodej kávy

... připravujeme